Ansatte i Frameworks

Her finner du en oversikt over ansatte i Frameworks AS og andre personer knyttet til selskapet.

Du får enkelt tak i oss

Simen Wik

daglig leder

Simen organiserer det daglige arbeidet og holder i større prosjekter.

📨 simen.wik@frameworks.no
☎️ 40400088

 

Tor-Erik Klausen

fullstackutvikler

Tor-Erik er kodeninjaen vår som virkelig sørger for at vi kan si ja der andre må si nei.

📨 tor-erik@frameworks.no
☎️ 92200405

Andrew Smith

design og innholdsutvikler

Andrew er en uvurdelig ressurs som briljerer både på det tekniske og det kreative.

📨 andrew-smith@frameworks.no
☎️ 46422014

 

Yaser Hani Timim

juniorutvikler

Yaser har en enorm stå på vilje og gir seg aldri når han får nye utfordringer.

📨 yaser.timim@frameworks.no
☎️ 45546032

Eirik Fossestøl Andresen

juniorutvikler

Eirik digger utfordringer og jobber i Frameworks mens han tar master innen datateknologi og programmering.

📨 eirik@frameworks.no
☎️ 94974070

 

Ditt navn her?

flunkende ny stillingstittel

Vi er alltid på utkikk etter nye talenter. Ta gjerne kontakt med Simen hvis du kjenner at du er klar for en spennende jobb og har kompetanse på webutvikling, skytjenester, Microsoft-net framework, ASP.net, SQLServer, MySQL, MVC, Web/REST api, C#, JavaScript/TypeScript, HTML/CSS, Git og kildekodehåndtering, CMS og/eller ERP systemer.

Ressurspersoner tilknyttet selskapet

Vi jobber sammen med mange av sørlandets byråer og kreatører slik at vi kan tilby den beste kompetansen for nettopp ditt prosjekt.

Geir Arntzen Andrew

eier og styreleder

Geir er en seriegründer med it- og miljøfaglig ingeniørutdannelse. Han er eier og styreleder i Frameworks.

📨 geir@frameworks.no
☎️ 97638028

 

Birgit Fostervold

webdesigner og utvikler

Birgit har bakgrunn fra Multimedia ved UIA og har over 20 års erfaring som webdesigner og utvikler. Hun bidrar også med verdifull prosesskunnskap, digital markedsføring og innhold.

📨 birgit.fostervold@asplanviak.no
☎️ 99706367

Tiago Teixeira

medeier og fullstackutvikler

Tiago jobbet som utvikler for Frameworks fra 2009 til 2021 og leder i dag utviklingsavdelingen i Diller AS.

📨 tiago@frameworks.no
☎️ +351 918 923 703

 

Ole Åkre

medeier og styremedlem

Til daglig jobber Ole som CTO i Encryptia, hvor han bidrar til å bygge morgendagens utdanningsplattform med innoverende læringsmetoder.

📨 ole@frameworks.no
☎️ 95145477